che.prosadguru.ru

Venkovský dům ve švédské provincii

Video: Interiér zahradní dům ve Švédsku Tree v interiér Design 2015

Na začátku roku 2010, hrdinové naší historie, a Anna Nissen rozhodla, že pro jejich rostoucí děti potřebují místo v přírodě, kde byli schopni jasně a šťastně strávit léto. Z tohoto důvodu, oni našli na okraji rodného Gothenburg švédského malém domku na prodej.

Venkovský dům ve švédské provincii

„Nejlepší na tom je, že nejsme lov pro dobrý obchod, to bylo prostě láska na první pohled!“ - říká Anna o nákupním procesu. Majitel rychle prodal zchátralý majetek, který, jak už se mu zdálo, a nikdo nebude zničen. Ale Anna a Nisse nebude zničit tak krásnou budovu. Byť velmi malé, ale postavený v tradičním švédském stylu.

Venkovský dům ve švédské provincii

„Jedním z nejdůležitějších kritérií nákupních byl kousek od domu. Díky tomu jsme dost štěstí! Oblast, kde se náš dům se nachází pouhých 15 minut chůze od našeho bytu, který nám umožňuje rychle uniknout do volné přírody, a to i v každodenním životě. " Anna a Nisse jako pocit, že jejich malý riviera tak blízko domova, a od konce dubna do začátku října, což málem bezvylazno žijí v zemi.

Venkovský dům ve švédské provincii

„Tento dům je pro mě šťastný, pokaždé, když jsem přišel na to. Dokonce i po oddělení 3-hodiny. Vypadá to, že tento úžasný dům hobiti! Myslel jsem, že pro jeho obnovu, budeme potřebovat hodně peněz. Ale ukázalo se, že moje matka byla v nás nadarmo zastrašit potíže. Po několik let jsme zařídil, jak jsme nikdy nesnilo na začátku! „- říká Anna.
Venkovský dům ve švédské provincii

„Je velmi dobré, že máte malý pozemek v blízkosti volné přírody, a je zvláště dobře - pokud máte děti. Chceme rozvíjet v nich lásku, ani - chuť k přírodě, kterou nesl po celý svůj život! Obě naše děti mají více přátel zde v této oblasti než ve městě. Göteborg dnešní děti se staly velmi uzavřený a za malou procházku. Další věc - tady! „- je rozdělen nisse.

Venkovský dům ve švédské provincii

Video: švédské chalupy - zotavení po povodních

Když Anna a Nisse koupil tento dům, byl téměř zcela neobydlené. Zchátralý, velmi nepříjemné, s jasně oranžové zdi papírem to nevypadá uvnitř domu svých snů. „Nebyl ani jediný dveře, nemluvě o nábytku“ - říká Nisse.

Venkovský dům ve švédské provincii

Když se snažili opravit používání tradičních materiálů, starého nábytku, které byly shromažďovány od sousedů. Nejzajímavější je, že pár dříve neměla absolutně žádné zkušenosti, a to i na opravu, ne že při rekonstrukci. Ale našly cestu ven ze situace!

Venkovský dům ve švédské provincii

To Nisse říká: „jeden soused, jsme velmi chytře zařídit. On je 70-letý pokrývač byl tak rád, že jsme dorazili, nabídl jakoukoliv pomoc kolem domu. No, zeptali jsme se ho, aby nám pomohl ve stropě střechy. Poté, co jsme dokončili, nabídl jsem mu plného nabití, jako by najatý člověk zcela zvenčí. Ale on řekl, že jediná věc, kterou nám může požádat, je fakt, že jsme se nechali naše děti narazit na své zahradě, kde máte ještě dětský koutek, který byl postaven pro něj rozrostla vnoučata. Nicméně, máme už tři roky nepřetržitě darovat dárky soused - elektroniku, novou lopatu. A samozřejmě, vždy sdílet s sebou polotovarů na zimu, a pak všichni chladných měsících diskutovat, že někdo lépe vyšel. "

Venkovský dům ve švédské provincii

Takže krok za krokem k obnově Anna a Nisse. Zajímavé je, že děti to aktivně podíleli, i když v té době byly ještě v předškolním věku! Anna požádala, aby si vybrat barvy pro židle a stoly v jídelně, stejně jako mezi jedním a jiný koberec. Ukázalo se, že docela zajímavé, a co je nejdůležitější - děti pocit, že jejich zaměstnání ve společném úsilí a přínosu k rodinnému podniku.

Venkovský dům ve švédské provincii

První dvě léta Anna a Nisse a jen přemýšlel o dávání. „Byla to skutečná posedlost: opravy, štětec, barva, nové skříně, šroub police, kupovat háčky, přijít na to, co má dělat se starými schody do podkroví. Jsme zcela ponoří v tomto případě pravděpodobně takže výsledek vyšel tak dobře, „- říká Anna.

Venkovský dům ve švédské provincii

„Náš největší investicí v tomto domě - toto uspořádání WC a sprchový kout. Zde jsme udělali úplný odtok a přinesl vodu do domu z vlastní studny. Zbytek jsme právě maloval, maloval a znovu natírat. Nábytkový shromažďovány prostřednictvím známé. "

Venkovský dům ve švédské provincii

Dalším projektem bude v domě uspořádání ložnice pro dospělé v malé boudě, která bude vyrůstaly děti spát v podkroví. Co není koníčkem celé léto?

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Holly Modrý „Modrá princezna“Holly Modrý „Modrá princezna“
Můžeš nám říct něco o historii státního jazyka květin?Můžeš nám říct něco o historii státního jazyka květin?
Rodina zahrada vzít pod ochranouRodina zahrada vzít pod ochranou
Krása je v detailech - úžasný malý domek ve ŠvédskuKrása je v detailech - úžasný malý domek ve Švédsku
Umělá lezecká květy - krásné pro změnu!Umělá lezecká květy - krásné pro změnu!
Venkovský dům v lese: pravidla dobrého interiéruVenkovský dům v lese: pravidla dobrého interiéru
Begonia k Anna Hibiscus pro měBegonia k Anna Hibiscus pro mě
Růže po deštiRůže po dešti
V Doněcku, byl připraven z karamelu stromu!V Doněcku, byl připraven z karamelu stromu!
8 Přikázání pěstitel8 Přikázání pěstitel
» » » Venkovský dům ve švédské provincii
© 2020 che.prosadguru.ru